Nieuws

Tot op het bot gemotiveerd: "Gooi naar eerste overwinning"

Door Bas Kaligis25 mei 2012 · 12:05 uur1 min lezen
Dit weekend trekt Sam Dejonghe richting Eifelgebergte in Duitsland. Op de zogeheten “Grand-Prix-Strecke“, het moderne zuidelijke F1-gedeelte van de Nürburgring, werkt hij twee races af met de nieuwe Dallara F312 in de European F3 Open. Met zijn Britse Team West-Tec neemt Sam deel aan de tweede manche van het kampioenschap, waarin hij dit jaar een gooi doet naar de titel in de hoogste klasse.

“Eind 2010 heb ik op dit circuit reeds gereden, met een Formule Renault 2.0”, aldus de jonge Kempenaar, “en onlangs hebben we met West-Tec nog getest op de Nürburgring, toen met de iets oudere F308. Maar we konden erg nuttige data verzamelen en zijn klaar om een gooi te doen naar een eerste overwinning dit seizoen”, aldus een erg gemotiveerde Sam Dejonghe.

En waarom geen twee... De kansen op een dubbelslag zijn immers verhoogd, daar de organisatie is afgestapt van het systeem van 'reversed grid' zoals dat vorig jaar nog werd toegepast. Dit seizoen is men teruggekeerd naar het meer traditionele en wellicht correctere systeem van kwalificatie 1, gevolgd door race 1 op zaterdag en kwalificatie 2 gevolgd door race 2 op zondag.

De races zijn live te volgen op MotorsTV als volgt :
- Race 1 op zaterdag 26 mei vanaf 16u15 (start om 16u35)
- Race 2 op zondag 27 mei vanaf 11u30 (start om 11u50)

Facebook Sam Dejonghe
B
Bas Kaligis
Redactie RaceXpress
Meer over Autosport
Reacties (0)

Wees de eerste die reageert.

×