F3: Hirate op dreef tijdens training Masters
ZANDVOORT - Als de trainingen een indicatie vormen, is Kohei Hirate de voornaamste kandidaat voor pole position tijdens de BP Ultimate Masers of Fomula 3. In Zandvoort reed de Japanner vanmorgen tijdens beide trainingen de snelste tijd bij de oneven startnummers en was hij bovendien ook overall de snelste.
Daarmee liet de Formule 3-coureur concurrenten als Paul di Resta -tweede bij de oneven startnummers-, Esteban Guerrieri en Sebastien Vettel achter zich. Giedo van der Garde was de beste Nederlander. De talentvolle coureur van het ASM F3-team zette tijdens de eerste training de tweede tijd neer en moest daarin alleen Sebastien Verttel voor zich dulden. Tijdens de tweede training reed Van der Garde de derde tijd en waren Guerrieri en Vettel hem nipt te snel af.
Zandvoort-weekend
Elke ochtend het raceweekend in je mail
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Zandvoort. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
B
Bas Kaligis
Redacción RaceXpress
Comentarios (0)
Wees de eerste die reageert.
Más de Autosport

Los pilotos del Audi Development Programme Emma Felbermayr y Freddie Slater continúan con su buena forma de cara al parón veraniego

René Lammers espera con ansias su debut en carrera en Monza: "Tengo mucha confianza en este fin de semana"

CUPRA presenta el Leon VZ e-Hybrid Racer durante el Goodwood Festival of Speed + FOTOS

Vanina Ickx repasa una carrera especial: "Mi mayor logro no está en la pista"
Más noticias
08-07




