'Een op een'-gevecht tussen Mercedes, McLaren en Ferrari + VIDEO
Na 4,5 uur gereden te hebben in de Bathurst 12 Hours, ontstond er een spannend gevecht tussen Bernd Schneider in de Mercedes en Shane van Gisbergen in de McLaren. De Australiër zette de druk vol op de Duitser, waarna een heftig gevecht ontstond op Mount Panorama.
Bernd Schneider gaf op een gegeven moment het gevecht op, waarna de Australiër snel afstand nam en de achtervolging op leider Mika Salo inzette. Shane van Gisbergen schreef daarbij bijna zijn McLaren af, omdat hij enorme risico’s nam. Kortom, een man-tot-man gevecht dat je niet vaak ziet op het circuit. In de onderstaande video is het gevecht van de drie topcoureurs terug te zien.
Zandvoort-weekend
Elke ochtend het raceweekend in je mail
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Zandvoort. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
W
Wim Boekel
RaceXpress editorial
Comments (0)
Wees de eerste die reageert.
More from Autosport

De GT World Challenge-titelstrijd ligt volledig open: Mercedes-AMG, Porsche en Ferrari stevenen af op een zinderende ontknoping

ADAC GT4 Germany begint op de Nürburgring aan de beslissende fase van het seizoen

NLS: Car Collection Motorsport schudt kopgroep op tijdens Nürburgring Langstrecken-Serie

Moeilijke omstandigheden, crashes, straffen bij SUPER GT op Fuji Speedway - Nissan richt alweer de focus op volgende race op Suzuka
More news
04-08




