Autosport Internationiaal Singleseaters • Formule 2

Resultaten 2020 FIA Formula 2 Championship - Pre-season test 1 Sakhir, Bahrain

Uitgegeven door Bas Kaligis • 1 maart 2020 22:08 • Print artikel

Resultaten 2020 FIA Formula 2 Championship - Pre-season test 1 Sakhir, Bahrain

Resultaten 2020 FIA Formula 2 Championship - Pre-season test Sakhir, Bahrain Day 1, morning session

P  DRIVER	        TEAM	                TIME	      LAPS
1 Louis Deletraz Charouz Racing System 1:43.583 23
2 Nobuharu Matsushita MP Motorsport 1:43.608 27
3 Jehan Daruvala Carlin 1:44.135 23
4 Pedro Piquet Charouz Racing System 1:44.147 30
5 Felipe Drugovich MP Motorsport 1:44.187 28
6 Sean Gelael DAMS 1:44.273 21
7 Sergey Sirotkin ART Grand Prix 1:44.366 24
8 Dan Ticktum DAMS 1:44.449 14
9 Yuki Tsunoda Carlin 1:44.496 21
10 Marcus Armstrong ART Grand Prix 1:44.779 23
11 Jack Aitken Campos Racing 1:45.025 16
12 Guilherme Samaia Campos Racing 1:45.819 16
13 Luca Ghiotto Hitech Grand Prix 1:46.059 7
14 Roy Nissany Trident 1:46.178 17
15 Nikita Mazepin Hitech Grand Prix 1:46.181 8
16 Marino Sato Trident 1:46.741 13
17 Guanyu Zhou UNI-Virtuosi Racing 1:57.032 32
18 Robert Shwartzman PREMA Racing 2:03.691 28
19 Callum Ilott UNI-Virtuosi Racing 2:10.210 30
20 Mick Schumacher PREMA Racing 2:11.260 27
21 Artem Markelov BWT HWA RACELAB - 16
22 Giuliano Alesi BWT HWA RACELAB - 7


2020 FIA Formula 2 Championship - Pre-season tests,Day 1, afternoon session
P  DRIVER	        TEAM	                TIME	      LAPS
1 Pedro Piquet Charouz Racing System 1:41.877 32
2 Nobuharu Matsushita MP Motorsport 1:42.070 28
3 Jehan Daruvala Carlin 1:42.163 26
4 Roy Nissany Trident 1:42.317 17
5 Marcus Armstrong ART Grand Prix 1:42.331 31
6 Sean Gelael DAMS 1:42.449 30
7 Tom Dillmann Trident 1:42.468 28
8 Louis Deletraz Charouz Racing System 1:42.498 31
9 Artem Markelov BWT HA RACELAB 1:42.504 18
10 Yuki Tsunoda Carlin 1:42.525 26
11 Mick Schumacher PREMA Racing 1:42.564 30
12 Dan Ticktum DAMS 1:42.661 14
13 Jack Aitken Campos Racing 1:42.713 22
14 Callum Ilott UNI-Virtuosi Racing 1:42.786 29
15 Robert Shwartzman PREMA Racing 1:42.827 31
16 Sergey Sirotkin ART Grand Prix 1:42.936 17
17 Felipe Drugovich MP Motorsport 1:43.001 32
18 Guanyu Zhou UNI-Virtuosi Racing 1:43.151 23
19 Luca Ghiotto Hitech Grand Prix 1:43.619 14
20 Giuliano Alesi BWT HA RACELAB 1:43.911 17
21 Nikita Mazepin Hitech Grand Prix 1:44.006 15
22 Guilherme Samaia Campos Racing 1:45.649 12

 

MEER NIEUWS...

Babe-box

Xtra

COLUMNS