Nieuwe teamgenoot voor Tom Coronel

PADOVA – Het ROAL Motorsport Team zal voormalig Italiaans Superstars kampioen Alberto Cerqui vervangen in het laatste weekend van het FIA WK voor Toerwagens in Macau over anderhalve week. De jonge Italiaan moet plaats maken voor Kei Cozzolino, die al eerder races wist te winnen in de Japanse Formule 3. De nieuwe WTCC-teamgenoot van Tom Coronel reed eerder ook nog in het prestigieuze Formule Nippon kampioenschap.
Het beste resultaat van de vervangende Cerqui in het WK voor Toerwagens was een vierde positie tijdens het raceweekend op de Slovakia-Ring afgelopen april. Ook stond de Italiaan op de dertiende positie in het kampioenschap, zo’n acht plaatsen achter zijn Nederlandse teamgenoot Tom Coronel.
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Marina Bay. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Lewis Hamilton reageert op keuze van Max Verstappen voor Red Bull Racing

Fernando Alonso: Formule 1 kan zo niet doorgaan! "Het kan niet zo zijn dat Michael sneller is dan Max Verstappen omdat..."

Toto Wolff wijst naar Max Verstappen: "Bij het aansnijden van zijn ronde is hij door Max gedupeerd"





