Het regent tijdstraffen na de race

Diverse rijders hebben na afloop van de spectaulaire races voor het Wereldkampioenschap voor Toerwagens in China een tijdstraf opgelopen. Op het circuit van Shanghai was het een ouderwets potje deurklink-racen met als gevolg een aantal fikse incidenten. Zo belandde Tom Coronel toch nog op het podium, nadat Yvan Muller een straf ontving voor zijn incident in de tweede WTCC-race met Alain Menu. Dat was nog niet alles.
Nog vijf coureurs kregen een bonus van 30 seconden door het duw en trekwerk na de start in Race 1. Dat waren: Tom Boardman (van P6 naar P12), Tiago Monteiro (van P7 naar P13), Fredy Barth (van P10 naar P14), Hugo Valente (van P15 naar P16) en James Nash (DNF).
Twee keer per week het belangrijkste autosportnieuws – en elke ochtend tijdens een raceweekend.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Lewis Hamilton reageert op keuze van Max Verstappen voor Red Bull Racing

Fernando Alonso: Formule 1 kan zo niet doorgaan! "Het kan niet zo zijn dat Michael sneller is dan Max Verstappen omdat..."

Toto Wolff wijst naar Max Verstappen: "Bij het aansnijden van zijn ronde is hij door Max gedupeerd"





