In Assen voor het eerst een race met een reversed grid voor de vrouwelijke coureurs van de W Series

Net als het circuit van Misano staat het TT circuit van Assen het meest bekend om zijn motorraces, maar komend weekeind staat het circuit in het teken van de vierwielers. De prestigieuze DTM-klasse komt dan in actie, maar ook de racende dames van de Formule W Series zien we voorbij scheuren. Het belooft een waar spektakel te worden op de baan met twee races tijdens het DTM-weekend. De baan op Assen is erg snel, maar ook erg technisch. Er zijn volop inhaalmogelijkheden, maar elk foutje kan op de baan worden afgestraft.
Voor de Nederlandse Beitske Visser wordt het helemaal speciaal. Ze komt niet zoals gebruikelijk een keer in actie. Maar deze keer zijn er voor het eerst binnen de Formule W klasse twee races. Op de zaterdag komen de dames in actie voor de reguliere race. En op zondag wordt er een race met reversed grid gereden. Er zijn geen punten te verdienen tijdens de race op zondag, maar het zal bol van de actie staan. Op zaterdag zullen vrouwen als Jamie Chadwick, Beitske Visser en Marta Garcia weer voor de beste startposities en podiums gaan. Maar wat zondag gaat worden is onmogelijk te voorspellen.
Donderdag, vrijdag en zaterdag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Baku. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

´Max Verstappen wijst lucratief contractvoorstel van Red Bull af´

Coureur en baaneigenaar Rob Lucassen blijft vernieuwen bij Kartclub Ulrum en is dit weekend zelf actief in de 250cc Superkarts

Lewis Hamilton reageert op keuze van Max Verstappen voor Red Bull Racing





