Robert Doornbos: "We verloren veel power"

Tijdens de eerste race van de vierde editie van de Superleague Formula, deze keer vanuit zonnig Estoril, Portugal, is Liverpool met coureur Adrian Valles (SPA) als eerste geëindigd. Ex F1 coureur Robert Doornbos behaalde met zijn AC Milan bolide een tweede plek en mag daarmee 45 kampioenschapspunten aan zijn reeds behaalde 126 punten toevoegen.
“Ik ben tevreden over mijn race, zowel voor mijzelf als AC Milan, toch hoopte ik natuurlijk als eerste te kunnen eindigen", verklaarde Doornbos over zijn eerste race. "De motor werd heel erg warm waardoor we veel power verloren op het rechte deel van het parcours. Dit zullen we moeten oplossen voor de tweede race.”
Vanmiddag staat de tweede race op het programma.
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Kuala Lumpur. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

´Max Verstappen wijst lucratief contractvoorstel van Red Bull af´

Lewis Hamilton reageert op keuze van Max Verstappen voor Red Bull Racing

Fernando Alonso: Formule 1 kan zo niet doorgaan! "Het kan niet zo zijn dat Michael sneller is dan Max Verstappen omdat..."





