VIDEO: Regen zorgt voor spektakel bij DTM op Zandvoort
Afgelopen weekend maakten de coureurs uit de Supercar Challenge hun opwachting in het voorprogramma van de DTM. De weergoden waren de races van de Supercar Challenge niet gunstig gezind, want beide races werden onder natte omstandigheden verreden. De race op zaterdag op het voormalige F1-circuit werd zelfs voortijdig afgebroken door de hevige regenval.
Berry van Elk leek zich bij deze omstandigheden als een vis in het water te voelen. De Mosler-coureur won de race op zaterdag en was ook op zondag na een spectaculaire inhaalrace op weg naar de eerste plaats. Een kapotte dynamo gooide echter voortijdig roet in het eten.
Bekijk hieronder de spectaculaire beelden vanuit de Mosler:
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Monza. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Lewis Hamilton wijst cruciale fout aan bij inhaalactie van Max Verstappen

´Max Verstappen wijst lucratief contractvoorstel van Red Bull af´

Coureur en baaneigenaar Rob Lucassen blijft vernieuwen bij Kartclub Ulrum en is dit weekend zelf actief in de 250cc Superkarts





