Laatste nieuws
• Max Verstappen verkeert in bloedvorm: "We hebben veel motivatie in het team om..."• Lewis Hamilton voelde zich na de GP van Singapore onwel en dat is alweer de tweede keer in drie jaar!• Atlassian Williams F1 Team Fan Zone, gepresenteerd door Kraken, keert terug naar Austin voor de voorlaatste stop van het seizoen 2026• Nürburgring Langstrecken-Serie: Adrenaline-trio pakt de titel in zinderende finale• SPECIAL – Nederlanders schitteren in Porsche Cup-finale Hockenheimring, terwijl Keagan Masters de titel grijpt + UITSLAG• Arvid Lindblad hoopt op terugkeer van Formule 1 in India: "Met mijn roots zou dat heel speciaal zijn"• Charles Leclerc heeft geen spijt: "We kozen voor een iets andere strategie dan Max Verstappen tijdens de Virtual Safety Car"• Max Verstappen verkeert in bloedvorm: "We hebben veel motivatie in het team om..."• Lewis Hamilton voelde zich na de GP van Singapore onwel en dat is alweer de tweede keer in drie jaar!• Atlassian Williams F1 Team Fan Zone, gepresenteerd door Kraken, keert terug naar Austin voor de voorlaatste stop van het seizoen 2026• Nürburgring Langstrecken-Serie: Adrenaline-trio pakt de titel in zinderende finale• SPECIAL – Nederlanders schitteren in Porsche Cup-finale Hockenheimring, terwijl Keagan Masters de titel grijpt + UITSLAG• Arvid Lindblad hoopt op terugkeer van Formule 1 in India: "Met mijn roots zou dat heel speciaal zijn"• Charles Leclerc heeft geen spijt: "We kozen voor een iets andere strategie dan Max Verstappen tijdens de Virtual Safety Car"
Nieuws

Endurance race SEAT Cupra Cup na regen van lekke banden ten einde

Door Tim Biesbrouck5 mei 2007 · 21:19 uur1 min lezen

Zoals elke zaterdagmiddag tijdens een evenement waarbij de SEAT Cupra Cup in actie komt, staat een twee uur durende race op het programma. Ook tijdens het FIA WTCC op Circuit Park Zandvoort kwam het negentien auto´s tellende veld in actie. Echter werd na één uur racen besloten de wedstrijd te staken.

Een race die goed begon met slechts een schuiver van één van de deelnemers bij het ingaan van de Tarzanbocht, eindigde in een banden-drama. De ene na de andere coureur kreeg te maken met een lekke band, waarna de pitstraat opgezocht moest worden. Omdat meerder coureurs te kampen kregen met bandenproblemen, werd besloten om de race af te gelasten.

Zondagochtend om kwart voor elf staat race twee van de SEAT Cupra Cup op het programma.

T
Tim Biesbrouck
Redactie RaceXpress
Meer over Autosport→
Reacties (0)

Wees de eerste die reageert.

×