Sterke delegatie Nederlanders naar Rotax Euro Challenge Salbris
SALBRIS - Eind maart staat de eerste race van de Rotax Max Euro Challenge op het programma. Op Circuit Sologne Karting in het Franse Salbris nemen de internationale toppers het tegen elkaar op tijdens de eerste echte krachtmeting. Er staat dus veel op het spel, en Nederland is dan ook sterk vertegenwoordigd. Een grote delegatie rijders reist af naar Frankrijk en gaan daar de strijd aan om een zo goed mogelijk resultaat mee naar huis te nemen.
Bekijk HIER de complete entrylist van de Rotax Max Euro Challenge, round 1 Salbris en klik op: 2010 Race 1 Rotax Euro Challenge (F) en vervolgens op competitors.
Bij de Junioren starten Dave Blom, Kevin Gubbels, Demi de Vos, Jordi van Moorsel, Joel Affolter, Fazio Franssen, Jasper de Brouwer, Guust Specken en Bas de Laat. Bij de Senioren eveneens een flinke delegatie: Joey van Splunteren, Lorenzo Singh, Stephen Ballering, Ramon Rietveld, Tom Dielissen, Kelly Zondervan, Jeffrey van Bergeijk, Bas van Vlimmeren, Niek Vos, Danny Vroegindeweij, Roy Curfs en Mike Joossens. In de DD2 verschijnen Maik Barten, Meindert van Buuren, Giel Bronder, Roy van der Weijden en Dennis Kroes aan de start.
Bekijk HIER de complete entrylist van de Rotax Max Euro Challenge, round 1 Salbris en klik op: 2010 Race 1 Rotax Euro Challenge (F) en vervolgens op competitors.
Zandvoort-weekend
Elke ochtend het raceweekend in je mail
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Zandvoort. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
C
Casper Bekking
Redactie RaceXpress
Reacties (0)
Wees de eerste die reageert.
Meer uit Karting & Talent

Enzo Bol razendsnel in de KZ, maar ook in de DD2 en knalt in Le Mans naar podium: "Supertevreden!"

Livestreaming Super Heats - Finals: Rotax MAX Challenge International Trophy 2026

Live-timing: Rotax MAX Challenge International Trophy 2026 op het Circuit International Karting du Mans

Livestream Heats: Rotax MAX Challenge International Trophy 2026 in Le Mans
Meer nieuws
16-07




