Live timing Rotax MAX Challenge Grand Finals 2022 in Portimão, Portugal

De Rotax MAX Challenge Grand Finals 2022 is van start gegaan en 396 enthousiaste Rotax-deelnemers uit meer dan 60 landen, plus hun technici, teams en supporters, zijn klaar voor de ultieme krachtmeting van het seizoen. Het is de viering van de Rotax Max-kampioenen en de coureurs die zich vanuit de hele wereld kwalificeerden. Dit wordt de grootste Rotax MAX Challenge Grand Finals tot nu toe in de 23-jarige geschiedenis van dit geweldige kartevenement, dat uniek is als geen ander kampioenschap in deze sport.
Het is de vierde keer dat de RMCGF terugkeert naar Kartódromo Internacional do Algarve (eerder 2012, 2015 en 2017) en de vijfde keer sinds Viana do Castelo 2006 in het noorden, dat Portugal gastheer is. Het circuit van Portimão is een van de langste in Europa met een lengte van 1,6 km en biedt volop mogelijkheden om in te halen, waardoor de races altijd spannend zullen zijn. In 2022 staan er acht categorieën op het programma - met de introductie van de Rotax Project E20 Junior E-Kart klasse, waarmee de aantallen worden opgevoerd om een jongere generatie racers dichter bij de duurzame toekomst te brengen. Onder de deelnemers ook veel snelle karters uit de Benelux van Team Nederland en Team Belgium. Volg alle resultaten op de voet via de live-timing!
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Austin. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Lewis Hamilton reageert op keuze van Max Verstappen voor Red Bull Racing

Fernando Alonso: Formule 1 kan zo niet doorgaan! "Het kan niet zo zijn dat Michael sneller is dan Max Verstappen omdat..."

Toto Wolff wijst naar Max Verstappen: "Bij het aansnijden van zijn ronde is hij door Max gedupeerd"





