Kalender Rotax Euro Challenge 2012: Genk, Wackersdorf, Salbris; nieuw is Zweden
RGMMC heeft de kalender van de Rotax Max Euro Challenge voor het seizoen 2012 bekend gemaakt. De kick-off van het seizoen is op Karting Genk in België. Daarna volgt in Mei de baan in Wackersdorf, terwijl de succesvolle serie voor het eerst de tocht maakt naar de nieuwe baan in Kristianstad te Zweden. Het eindschot valt in het Franse Salbris.
Om je goed voor te bereiden op het seizoen is het een aanrader voor de Rotax rijders om mee te doen aan de komende Rotax International Open (eind oktober 2011) en de Wintercup in Campillos (8-12 februari 2012), beiden in Spanje. Tevens zijn daar leuke prijzen te winnen zoals tickets voor de Wintercup en het complete seizoen 2012.
Kalender Rotax Max Euro Challenge 2012:
Rotax Winter Cup 2012.
8 - 12 February, Campillos Spain
Rotax Euro Challenge 2012
Race 1. 28 March - 1 April. Genk, Belgium
Race 2. 09 - 13 May. Wackersdorf, Germany
Race 3. 25 - 29 July. Kristianstad, Sweden
Race 4. 12 - 16 September. Salbris, France
Rotax International Open 2012
24 - 28 October. TBA
Bekijk HIER alle informatie over de Rotax Max Euro Challenge 2012
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Austin. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Lewis Hamilton reageert op keuze van Max Verstappen voor Red Bull Racing

Fernando Alonso: Formule 1 kan zo niet doorgaan! "Het kan niet zo zijn dat Michael sneller is dan Max Verstappen omdat..."

Toto Wolff wijst naar Max Verstappen: "Bij het aansnijden van zijn ronde is hij door Max gedupeerd"





