Patrick Huisman en Zampedri bij Sebastiaan Bleekemolen in Porsche Supercup

Dat Sebastiaan Bleekemolen deel uitmaakt van Team Bleekemolen en wederom uitkomt in de Porsche Supercup, dat in het voorprgramma van de F1 GP's rijdt, zal niemand verbazen. Maar met voormalig Supercup-kampioenen Patrick Huisman en Alessandro Zampedri binnen de gelederen maakt Aevitae Bleekemolen Racing duidelijk voor niets minder dan de titel te willen meestrijden in wat wordt genoemd de meest competitieve raceklasse ter wereld.
Met Patrick Huisman, viervoudig Porsche Supercup-kampioen, kampioen van 2005 Alessandro Zampedri en Sebastiaan Bleekemolen moet Aevitae Bleekemolen Racing in de top van het kampioenschap mee kunnen draaien. De 25 overwinningen die deze rijders samen hebben behaald vertegenwoordigen immers 15% van het totaal aantal zeges van de 196 races die tot op heden in de Porsche Supercup zijn gereden. Het team van Sebastiaan Bleekemolen doet er alles aan om dat aantal overwinningen te verhogen.
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Marina Bay. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Lewis Hamilton reageert op keuze van Max Verstappen voor Red Bull Racing

Fernando Alonso: Formule 1 kan zo niet doorgaan! "Het kan niet zo zijn dat Michael sneller is dan Max Verstappen omdat..."

Toto Wolff wijst naar Max Verstappen: "Bij het aansnijden van zijn ronde is hij door Max gedupeerd"





