Nick Heidfeld is terug, maar nu voor een heel seizoen

Nick Heidfeld rijdt dit jaar opnieuw voor het LMP1-team Rebellion Racing. In tegenstelling tot 2012 neemt de voormalig F1-coureur het gehele seizoen voor zijn rekening, als teamgenoot van de reeds bevestigde Neel Jani en Nicolas Prost. De drie N'en beginnen hun seizoen tijdens de legendarische race op Sebring.
“Ik ben zeer blij aan te mogen kondigen dat ik in het seizoen 2013 opnieuw ga rijden voor Rebellion Racing”, zo zei Heidfeld op zijn website. “Na afgelopen jaar twee van de drie races die ik voor het team gereden heb te hebben gewonnen kijk ik uit naar een volledig seizoen in de sportscars. Ik kan niet wachten tot onze eerste race in Sebring. Ik ga mijn best doen om Rebellion nieuwe successen te bezorgen en ik ben enthousiast over de uitdagingen die voor ons liggen!”
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Kuala Lumpur. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

´Max Verstappen wijst lucratief contractvoorstel van Red Bull af´

Lewis Hamilton reageert op keuze van Max Verstappen voor Red Bull Racing

Fernando Alonso: Formule 1 kan zo niet doorgaan! "Het kan niet zo zijn dat Michael sneller is dan Max Verstappen omdat..."





