Duval vult laatste stoeltje bij ORECA
Niet alleen in de F1 worden de laatste stoeltjes gevuld, ook in de Le Mans Series is dat het geval. Loic Duval is de laatste rijder die door ORECA is vastgelegd voor de Peugeot 908 HDi FAP, waarmee het team voor het eerst zal rijden.
Duval maakt niet het gehele seizoen deel uit van het team. Hij zal tijdens de 24 uur van Le Mans en de 8 uur van Paul Ricard vaste rijders Oliver Panis en Nicolas Lapierre bijstaan, de overige races kunnen zij zonder Duval af. Ook is hij erbij tijdens de testsessie op Paul Ricard.
"De engineers kunnen zijn aanwezigheid waarderen en hij presteert altijd goed", vertelde teambaasHugues de Chaunac. "Hij past prima bij het team en heeft al eerder gewerkt met Olivier en Nicolas. Dat werkt natuurlijk in zijn voordeel."
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Kuala Lumpur. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

´Max Verstappen wijst lucratief contractvoorstel van Red Bull af´

Lewis Hamilton reageert op keuze van Max Verstappen voor Red Bull Racing

Fernando Alonso: Formule 1 kan zo niet doorgaan! "Het kan niet zo zijn dat Michael sneller is dan Max Verstappen omdat..."





