Dave Richards bevestigt: Aston Martin mist 1000 kilometer Spa-Francorchamps

Aston Martin Racing neemt over enkele weken niet deel aan de 1.000 kilometer van Spa-Francorchamps. De Britse fabrikant heeft besloten zich te concentreren op het doorontwikkelen van de nieuwe AMR-One in plaats van deel te nemen aan de langeafstandsrace op het legendarische F1-circuit. Tijdens de afgelopen Le Mans-test kampte de gloednieuwe auto met diverse betrouwbaarheidsproblemen, waardoor de beslissing snel genomen werd.
"We zouden naar de 1.000 kilometer van Spa kunnen gaan, maar daardoor ontstaat voor ons een dusdanige agenda waardoor we niet kunnen bereiken wat we voor ogen hebben", legde Aston Martin Racing voorzitter David Richards uit. "We moeten onze testwerkzaamheden op onze eigen snelheid kunnen afwerken, inclusief tests met de motor, aerodynamica en lange afstanden."
Twee keer per week het belangrijkste autosportnieuws – en elke ochtend tijdens een raceweekend.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

´Max Verstappen wijst lucratief contractvoorstel van Red Bull af´

Lewis Hamilton reageert op keuze van Max Verstappen voor Red Bull Racing

Fernando Alonso: Formule 1 kan zo niet doorgaan! "Het kan niet zo zijn dat Michael sneller is dan Max Verstappen omdat..."





