FOTO'S 6H SPA - Stand na 1 uur met veel actie, inhaalacties, spanning en entertainment, een impressie:
Uitgegeven door Peter Vader • 10 mei 2025 13:35
Het FIA World Endurance Championship is 's werelds belangrijkste internationale sportwagenkampioenschap, verdeeld over acht ronden in Noord-Amerika, Europa, Azië en het Midden-Oosten. Met meerdere auto's in twee categorieën (Hypercar en LMGT3) die allemaal tegelijk op de baan zijn, is het WEC een sportwagenspektakel dat actie, inhaalacties, spanning en entertainment biedt voor fans wereldwijd.
Dit weekend zijn de Hypercars en de LMGT3-auto's onderweg in de Belgische Ardennen voor de TotalEnergies 6 Hours of Spa. De RaceXpress-reporters Fedor Eskes en Frank Korsel zijn erbij en maakten voor de lezers van RaceXpress de volgende foto’s:
Foto's: Fedor Eskes
Bekijk ook eens de video's, eigen beelden en interviews over de Formule 1 met Jos en Max Verstappen. Verder ook beelden van alle andere takken van de auto- en motorsport, rallysport, Dakar en karting. Abonneer je dan ook gelijk even gratis op ons RaceXpress YouTube-kanaal!