De sfeer bij is broeierig bij Ferrari: kunnen nieuwe impulsen voor herstel zorgen? “Nu is het aan ons”
Uitgegeven door Frank Korsel • 25 juni 2025 15:15
De sfeer bij Ferrari is broeierig, dat is duidelijk. Het team uit Maranello scoorde dit seizoen nog geen enkele Grand Prix-overwinning, een zoekende Lewis Hamilton en een groeiende storm van kritiek op de teambaas houden de gemoederen bezig. Toch houdt teambaas Frederic Vasseur vertrouwen. In aanloop naar de Grand Prix van Oostenrijk ziet hij kansen voor een nieuwe impuls.

Op de Red Bull Ring hoopt Ferrari eindelijk een vuist te maken tegen McLaren, Mercedes en Red Bull: “Het veld ligt ontzettend dicht bij elkaar”, zegt Vasseur voorafgaand aan het Grand Prix-weekend op de Oostenrijkse Red Bull Ring.
“Een rondje duurt iets meer dan een minuut, dus duizendsten kunnen het verschil maken. Alles moet kloppen.” Volgens de Fransman is het een technisch veeleisend circuit. “Zeven van de tien bochten zijn rechtshandig, plus de hoogteverschillen maken het extra lastig. Maar we hebben hard gewerkt in Maranello om voorbereid te zijn.”
De prestaties van Leclerc en Hamilton zijn met het materiaal dat ze hebben, goed. Toch moeten de prestaties écht beter en de druk op Vasseur wordt met de week groter. Toch blijft de Franse teambaas strijdvaardig: “Charles, Lewis en het hele team zijn vastbesloten om te knallen. Dit circuit heeft al vaker voor spektakel gezorgd, nu is het aan ons”, lacht hij.




