Gary Paffett keert terug in de Formule-auto's tijdens Formule E-rookietest in Marrakesh

Mercedes DTM-coureur en voormalig F1-testcoureur van McLaren, Gary Paffett keert verrassend terug in de formuleauto’s. De Brit komt in actie tijdens de rookietest van de Formule E in Marrakesh. De DTM-kampioen uit 2005 zal testen in actie in een bolide van Venturi.
Daarmee is de 36-jarige de derde Mercedes-fabriekscoureur die in actie gaat komen voor Venturi tijdens de test. Maro Engel en Edoardo Mortara waren al eerder aangekondigd. Overigens zijn het niet de enige coureurs van het automerk die testen. Paul di Resta, Daniel Juncadella en Maximilian Gunther zijn respectievelijk bij Jaguar, Mahindra en Dragon bevestigd.
Voor Paffet is het een mooie mogelijkheid om zijn horizon te verbreden, omdat Mercedes na dit seizoen stopt met de DTM. Venturi heeft een link met Mercedes via HWA. Deze werd voor het eerste raceweekend in Hong Kong aangekondigd.
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Marina Bay. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Formula E maakt Bridgestone bekend als officiële bandenleverancier voor GEN4-tijdperk

Nyck de Vries rijdt ook in 2027 voor Mahindra in de Formule E

FOTO LIVERY: Citroën Racing presenteert kleurstelling voor nieuwe Formula E-bolide van GEN4-tijdperk





