Laatste nieuws
• Toyota over vertrek van Mike Conway: "Zullen hem missen binnen het team"• Piastri en Norris zien McLaren voorlopig niet meedoen om overwinningen: "Red Bull heeft duidelijk een grote stap gezet"• Jos Verstappen neemt petje af voor zege Max en Red Bull: "Het ziet er goed uit"• George Russell meldde in niet-uitgezonden boordradio motorprobleem vlak voor uitvallen: "Check de PU. Iets voelt raar"• Vrouwelijke Formule 1-analist van F1TV plaatst vraagtekens bij regels FIA: "Daarin staat zwart op wit dat..."• Carlos Sainz heeft duidelijke boodschap na F1-softwarechaos: "Wie heeft er vijf jaar geleden besloten dat dit de juiste richting was?"• Oliver Bearman voelt zich benadeeld door Haas-strategie: "Normaal neem je de gok met de tweede auto"• Toyota over vertrek van Mike Conway: "Zullen hem missen binnen het team"• Piastri en Norris zien McLaren voorlopig niet meedoen om overwinningen: "Red Bull heeft duidelijk een grote stap gezet"• Jos Verstappen neemt petje af voor zege Max en Red Bull: "Het ziet er goed uit"• George Russell meldde in niet-uitgezonden boordradio motorprobleem vlak voor uitvallen: "Check de PU. Iets voelt raar"• Vrouwelijke Formule 1-analist van F1TV plaatst vraagtekens bij regels FIA: "Daarin staat zwart op wit dat..."• Carlos Sainz heeft duidelijke boodschap na F1-softwarechaos: "Wie heeft er vijf jaar geleden besloten dat dit de juiste richting was?"• Oliver Bearman voelt zich benadeeld door Haas-strategie: "Normaal neem je de gok met de tweede auto"
Autosport Internationaal Singleseaters • Formule E

Covid-19 heeft ook voor de autosport gevolgen: officiële verklaring dat de Rome E-Prix 2020 niet doorgaat

Door Peter Vader6 maart 2020 · 19:06 uur1 min lezen
Covid-19 heeft ook voor de autosport gevolgen: officiële verklaring dat de Rome E-Prix 2020 niet doorgaat

Als gevolg van de voortdurende, zorgwekkende gezondheidssituatie in Italië en volgens de bepalingen van het ministerieel besluit betreffende maatregelen om de verspreiding van COVID-19 in het land tegen te gaan en te beheersen - waaronder sportevenementen met veel publiek en toeschouwers ook vallen - het niet langer mogelijk is om de E-Prix van Rome op 4 april 2020 te organiseren.

De Formula E zal, in samenspraak met de relevante autoriteiten in Rome, EUR S.p.A. en samen met de FIA en Automobile Club d'Italia (ACI), nauw samenwerken met de kampioenschapspartners en andere belanghebbenden om alternatieve opties te onderzoeken en beoordelen vanwege het uitstellen van de Rome E-Prix naar een latere datum, zodra de beperkingen zijn opgeheven. Alle kaarthouders worden de komende dagen via de juiste kanalen gecontacteerd.

Formula E logo

Formule E in Nederland?

P
Peter Vader
Redactie RaceXpress
Meer over Autosport→
Reacties (0)

Wees de eerste die reageert.

×