Tweevoudig Masters-winnaar Rosenqvist blijft noodgedwongen actief in Formule 3

Naar verwachting zal de Zweed Felix Rosenqvist ook komend jaar uitkomen in het Europese Formule 3-kampioenschap voor het team van Mucke Motorsport. De 22-jarige coureur, die sinds zijn intrede in de Formule 3 in 2011 wordt gesteund door motorleverancier Mercedes, is niet in staat gebleken voldoende budget te vinden om de stap naar de GP2 Series of de World Series by Renault te maken. Mercedes helpt de tweevoudig Masters of Formula 3-winnaar nu om een overeenkomst af te sluiten voor wat zijn vierde jaar in het Europese Formule 3-kampioenschap zal worden.
"Ik zal waarschijnlijk mijn werk voortzetten met Mercedes", aldus Rosenqvist tegenover het Engelse Autosport. "Het is lastig om voldoende budget te vinden om op te klimmen naar een volgende klasse."
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Kuala Lumpur. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

René Lammers met volledige focus richting Jerez de la Frontera: “Het is voor mij superbelangrijk dat ik..."

LIVESTREAM: Eurocup 3 - Race 2 - Silverstone in Groot-Brittannië

LIVESTREAM: Eurocup 3 - Race 1 - Silverstone in Groot-Brittannië





