Renger van der Zande als 'gast' bij Williams F1 Team

NÜRBURG – Renger van der Zande is de zomerstop in de Formule 3 Euro Series goed doorgekomen. De Masters of F3 op Zolder, begin augustus, waren een welkome onderbreking. Renger draaide superscherpe rondetijden die hem veel complimenten opleverden. Een week later genoot de Mercedes-coureur met volle teugen van zijn demo op Bavaria City Racing. De F1 Grand Prix van Turkije vorige week was het sluitstuk. Als gastheer van de relaties van Randstad liep Renger een weekend mee achter de schermen bij het Williams F1 Team. De lekkere trek is nu gestild. Dit weekend richten Renger en zijn Prema Powerteam hun vizier op de volgende ronde van het F3 Euro Series kampioenschap op de Nürburgring.
De Nürburgring kent een lange historie. Al sinds 1928 is de Duitse Eifel één van de meest bekende en gevreesde strijdtonelen uit de autosport. De heuvelrijke contouren van het vernieuwde circuit biedt al jaren een ideaal platform voor de Formule 1, DTM en Formule 3 Euro Series.
Renger weet op het jonge broertje van de Nordschleife de weg naar het podium al goed te vinden. In de Formule Renault 2.0 mocht Renger al de champagne ontkurken. Ook dit jaar gaat Renger voor succes.
RENGER VAN DER ZANDE: “Nog niet zo lang geleden kon ik alleen maar dromen om zo intensief met autosport bezig te zijn. De afgelopen weken waren druk, maar heel leerzaam en leuk. Mijn batterij is helemaal opgeladen. De Nürburgring is een enorm uitdagende baan. Ik zal weer mijn beste beentje voortzetten!”
Check website: Renger van der Zande
Zandvoort-weekend
Elke ochtend het raceweekend in je mail
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Zandvoort. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
B
Bas Kaligis
Redacción RaceXpress
Comentarios (0)
Wees de eerste die reageert.
Más de Autosport

Feldmann teamgenoot van Gianmarco Pradel, Ean Eyckmans en René Lammers bij MP Motorsport voor Eurocup-3-seizoen 2026

Spaans F4-kampioen Thomas Strauven in Eurocup3 met Griffin Core by Campos Racing: "Ik kan niet wachten"

Palou Motorsport en PREMA Racing kondigen samenwerking aan in Eurocup-3

Jack's Racing Day: MP Motorsport domineert met 1, 2 en 3! Winst voor Mattia Colnaghi in Eurocup-3
Más noticias
04-02




