Jon Lancaster zet grote stap met F3-contract bij ASM

Jon Lancaster kende dit jaar een goed seizoen. De achttienjarige Brit werd tweede in Formule Renault-klasse en door deze prestatie heeft hij een mooi stoeltje weten te bemachtigen voor volgend jaar. Lancaster gaat namelijk namens ASM in de F3 Euroseries rijden.
ASM gooide dit seizoen hoge ogen met Grosjean, Hülkenberg en Kobayashi. Grosjean won de titel en de andere twee coureurs werden respectievelijk derde en vierde in het klassement. Volgend jaar wil teambaas Frederick Vasseur deze lijn voortzetten met Jon Lancaster.
Jon Lancaster tekende het contract met ASM vlak na zijn eerste test bij het team. Komende winter zal de Engelsman, die in december negentien wordt, nogmaals met de F3-bolide testen.
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Kuala Lumpur. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

´Max Verstappen wijst lucratief contractvoorstel van Red Bull af´

Coureur en baaneigenaar Rob Lucassen blijft vernieuwen bij Kartclub Ulrum en is dit weekend zelf actief in de 250cc Superkarts

Lewis Hamilton reageert op keuze van Max Verstappen voor Red Bull Racing





