"Hopelijk komt de Renger-stoomtrein weer op gang"

Teleurstelling in het kamp van Renger van der Zande. De Prema Powerteam-coureur worstelde op vrijdag erg met de afstelling van zijn auto op de Norisring, een smal stratencircuit zoals de F1 Monaco GP, wat uiteindelijk resulteerde in een 23ste plek in de kwalificatie. Renger houdt het hoofd echter omhoog en gaat voor een overtuigende inhaalrace op zaterdag.
"Ik kom hier gewoon snelheid tekort", zei Renger. "Ik worstel erg met de afstelling van de auto en spring op dit circuit van hobbel naar hobbel. Het zit hier zo ontzettend dicht bij elkaar, dat een tiende van een seconde direct heel veel uitmaakt. De set-up van de auto is niet helemaal in orde en ik krijg het op dit moment gewoon even niet voor elkaar. Daar kunnen we nu niks meer aan veranderen en morgen moet ik gewoon zo hard mogelijk naar voren stomen. Ik heb in het verleden bewezen dat ik dat goed kan, dus laten we hopen dat de ‘Renger-stoomtrein’ morgen weer in volle vaart gaat."
Kuala Lumpur-weekend
Elke ochtend het raceweekend in je mail
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Kuala Lumpur. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
T
Tim Biesbrouck
Redactie RaceXpress
Reacties (0)
Wees de eerste die reageert.
Meest gelezen op RaceXpress

´Max Verstappen wijst lucratief contractvoorstel van Red Bull af´

Lewis Hamilton reageert op keuze van Max Verstappen voor Red Bull Racing

Fernando Alonso: Formule 1 kan zo niet doorgaan! "Het kan niet zo zijn dat Michael sneller is dan Max Verstappen omdat..."

Toto Wolff wijst naar Max Verstappen: "Bij het aansnijden van zijn ronde is hij door Max gedupeerd"
Meer nieuws
18-12




