FOTO'S

Alles over Macau: Verslagen, uitslagen, reacties en foto's

Door Bas Kaligis19 november 2009 · 10:35 uur2 min lezen
Alles over Macau: Verslagen, uitslagen, reacties en foto's

Deze dagen staan in het teken van de Macau Grand Prix. Op het stratencircuit waar de Formule 1 legendes Michael Schumacher en Ayrton Senna hun basis legden voor een glansrijke F1 carrière, vechten dit jaar de jonge honden om de prestigieuze titel. Voor deze 56ste Grand Prix van Macau staan de beste Formule 3 rijders uit de diverse kampioenschappen aan de start. Wat betreft het FIA World Touring Car Championship, die haar beslissende race kent, loopt de spanning op naar een hoogtepunt. RaceXpress.nl houdt u de komende dagen op de hoogte met raceverslagen, foto’s en reacties van de rijders. Blijf deze pagina bezoeken. Alles over Macau op een rij!

Formula 3:
Van de Formule 1-coureurs die afgelopen seizoen aan de start stonden kwamen er liefst negentien in een eerder stadium van hun carrière uit in Macau. Dat zegt wat! Dit jaar staan de kampioenen uit de vier belangrijkste Formule 3-kampioenschappen ter wereld aan de start in Macau: Japans kampioen Marcus Ericsson (Tom's), EuroSeries-kampioen Jules Bianchi (ART Grand Prix), Brits kampioen Daniel Ricciardo (Carlin) en Duits kampioen Laurens Vanthoor (Signature).

Pole voor Marcus Ericsson met TOMS Toyota

Vanthoor maakt indruk

Uitslag kwalificatie 1

Ericsson snel in eerste kwalificatie

Renger van der Zande is klaar voor de uitdaging

Laurens Vanthoor met topteam en meer ervaring op jacht

Stef Dusseldorp: "Ik heb niets te verliezen"

Preview Macau: Wie zijn de kanshebbers?

FIA WTCC:
FIA World Touring Car Championship kent haar seizoensfinale in Macau met de wetenschap dat zowel de rijders- als constructeurtitel nog beslist moet worden. Seat heeft bij de constructeurs een voorsprong van slechts drie punten op BMW, een uitermate kleine marge in de nauwe straten van de Chinese deelstaat. In het rijderkampioenschap is de strijd zelfs nog spannender. Gabriele Tarquini heeft een voorsprong van slechts twee punten op merkgenoot en regerend kampioen Yvan Muller. Augusto Farfus heeft ook nog kansen.

Kwalificatie: Chaotische taferelen

Tom Coronel warmt zich snel op

Uitslag test 1 donderdag

Leuke feiten over titelkandidaten

Macau is Chevrolet vaak goed gezind

Tom Coronel gaat voor titel in Macau + livery WTCC Seat
B
Bas Kaligis
Redactie RaceXpress
Meer over Autosport
Reacties (0)

Wees de eerste die reageert.

×