“Zelfs met een kapotte auto liep Max Verstappen nog in op Pierre Gasly”
Allard Kalff en Kees van de Grint vinden beide dat de teamgenoot van Max Verstappen het goed heeft gedaan op Silverstone. Pierre Gasly reed zijn beste race voor Red Bull, maar ze vonden het wel opmerkelijk dat Max Verstappen met een kapotte auto in liep op de Fransman.
“Allereerst was het een wonder dat Max Verstappen nog door kon rijden”, zei Kees van de Grint in het programma Slipstream. “Maar zelfs met een auto die niet in topconditie was, kon hij nog inlopen op Pierre Gasly."
Allard Kalff wil wel credits geven aan Gasly. “Hij reed een goede race en deed het goed als tweede rijder voor het team."
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Marina Bay. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Niet-uitgezonden boordradio: Lewis Hamilton waarschuwde Ferrari voor natte baan

Tom Coronel geniet van chaos in Maleisië, maar blijft kritisch op moderne Formule 1: "Zoveel regels dat je de bomen niet meer door het bos ziet"
Lewis Hamilton kan lachen om comeback na verkeerde Ferrari-strategie: "Ik ga niet met die jongens naar het casino"

