Zelfs Lotus teambaas hoopt op overname: "Zou fantastisch voor iedereen zijn"
Vice-teambaas Federico Gastaldi van het team van Lotus heeft in een interview aangegeven dat hij met heel zijn hart hoopt dat Renault zijn huidige werkgever overneemt. Lotus kampt met zware financiële problemen. Als Renault het team overneemt dan heeft men in Enstone weer rust.
Gastaldi hoopt dus dat de deal snel rond komt: "Het zou fantastisch zijn voor de sport en ook voor alle mensen op de fabriek in Enstone. Momenteel zijn er nog geen knopen doorgehakt, we richten ons op de komende races. De terugkeer van Renault betekent een compleet andere insteek, omdat er op onze fabriek de afgelopen jaren flinke veranderingen zijn geweest. We zijn echter gewend aan veranderingen, een terugkeer van Renault zou een stap zijn om weer een fabrieksteam te kunnen worden."
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Kuala Lumpur. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

TIJDSCHEMA: Formule 1 Grand Prix van Bahrein, die gehouden wordt in Maleisië + supportprogramma

Liam Lawson verbaasd over plotselinge terugval: "Ik weet niet waar we zoveel tempo zijn verloren"

Oscar Piastri ziet McLaren tekortkomen in Sepang: "Ik denk dat het een uitdagende middag gaat worden"

