Zak Brown: "McLaren heeft in 2022 geen plaats voor Lewis Hamilton"
Uitgegeven door Bart • 29 maart 2021 06:02
Lewis Hamilton begon zijn Formule 1-carrière bij het team van McLaren, maar de kans is uiterst klein dat hij daar ook zijn loopbaan gaat afsluiten. De transfergeruchten kunnen weer oplaaien nu de 36-jarige Brit slechts een éénjarig contract bij Mercedes heeft ondertekend. De zevenvoudig wereldkampioen hoeft voor 2022 in ieder geval niet bij McLaren aan te kloppen.
"Zoals we er nu voor staan, hebben we geen plaats, ook niet voor Lewis Hamilton", aldus McLaren-directeur Zak Brown in The Daily Mail. "We zijn heel tevreden met onze line-up met Daniel Ricciardo en Lando Norris en zij hebben langlopende contracten. Als we een opening hadden, zou ik Lewis graag in de auto zetten, maar we richten ons ook op de toekomst en dan moeten we een afweging maken tussen leeftijd en ervaring."
"Als we Lewis zouden terughalen, weet je dat het voor één of twee seizoenen is en we weten ook dat we nog niet om de titel meestrijden", vervolgt Brown. "Daar moet je je line-up op aanpassen. Als we een winnende auto hebben, moeten we ook coureurs hebben die daartoe in staat zijn. Daniel is daar al klaar voor, maar op dit moment is de timing niet goed om voor Lewis te gaan. Lewis rijdt al zijn hele leven voor Mercedes, dus ik zie geen reden waarom hij dat team zou inruilen voor een andere team in de Formule 1."





Reacties (0)
Wees de eerste die reageert.