Yuki Tsunoda: "Nu moeten we allemaal resetten "
Uitgegeven door Raoul Pasveer • 5 december 2024 09:01
Op het Losail International Circuit in Qatar werd de 23e en voorlaatste Formule 1 race van het seizoen F1 2024 gehouden. Onder de vele schijnwerpers strandde Yuki Tsunoda in Q2 en startte hij de race vanaf plaats 14. Bij de start bleef de Japanner uit de problemen en wist hij enkele posities te winnen. De racepace bracht hem echter niet tot in de punten en de coureur van Visa Cash App Racing Bulls finishte als 13e.
“Zondag hadden we een zware race", blikte Yuki Tsunoda terug. "We hadden een goede start en ik wist dat dit de beste kans was om wat posities te winnen, maar daarna begonnen we gewoon een gebrek aan tempo te krijgen en verloren we posities. We zullen als team samenwerken om de gegevens te bekijken en wat te leren voor de toekomst om te begrijpen wat dit weekend niet werkte."
"Abu Dhabi is volgend weekend. Nu moeten we allemaal resetten en we gaan daarheen om ons best te doen voor het laatste raceweekend van het seizoen.”