Woensdag discussie over GP China: "Als de situatie niet verandert, racen we sowieso niet"
Volgens Red Bull-teambaas Christian Horner wordt de situatie in China rondom het Coronavirus woensdag besproken door de teams, Liberty Media en de FIA. In een meeting van de Strategy Group zal gekeken worden of de race die op 19 april op de kalender staat doorgang kan vinden. Mogelijk wordt de race verplaatst of zelfs geschrapt.
"We houden de situatie nauwlettend in de gaten en zullen het verstand laten regeren. De race moet mogelijk worden vertraagd, uitgesteld of afgelast", zei Horner maandag bij een media-event van Red Bull in Londen. "Zoals het er nu voor staat, kunnen we helemaal niet in China komen. Als de situatie niet verandert, kunnen we sowieso niet racen."
Na de Grand Prix van China gaat het Formule 1 naar Europa met als eerste stop de Grand Prix van Nederland op het vernieuwde Circuit van Zandvoort.
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Austin. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Porsche neemt grotere greep op Manthey: focus op extreme performance verder uitgebreid

Charles Leclerc blijft jagen op Max Verstappen: "Paar kleine nieuwe onderdelen geïntroduceerd, maar het is niet genoeg"

Ooit noemde hij de Honda F1-motor een 'GP2-engine', nu haalt Fernando Alonso weer uit naar Honda-motor na problemen

