Formule 1

Williams gaat voor de vijftien miljoen Euro en ruilt Hülkenberg in voor Maldonado

Uitgegeven door Jordy Stuivenberg • 21 oktober 2010 03:35

Niet Nico Hülkenberg maar Pastor Maldonado wordt in 2011 de teamgenoot van Rubens Barrichello bij Williams F1, zo schrijft de digitale editie van het Braziliaanse Grande Premio. Met het aantrekken van de Venezolaan wil het Britse team de financiën op orde brengen.


Volgens het bericht heeft de 25-jarige Maldonado, in 2010 gekroond tot GP 2-kampioen, een paar dagen geleden een contract getekend in Caracas. Daarbij waren onder andere een topman van Williams en een vertegenwoordiger van PDVSA, de hoofdsponsor van Maldonado, aanwezig.

Williams zou voor Maldonado gekozen hebben door het vertrek van grote sponsoren als RBS, Philips, AirAsia en McGregor. PDVSA zou maarliefst vijftien miljoen euro overmaken naar Williams om het stoeltje van Maldonado veilig te stellen.

 

Reacties (0)

Wees de eerste die reageert.

MEER NIEUWS...

Babe-box

Xtra

COLUMNS