Laatste nieuws
• Andrea Stella zet gesprekken met Lando Norris en Oscar Piastri voort na botsing in Singapore• Lewis Hamilton pleit voor aanpassing aan Marina Bay Street Circuit: "Dan kan het een echt geweldig racecircuit worden”• Bentley Rotthier pakt met clean sweep klinkende dagzege in GK4 Kart Series: "Dat heb ik nog nooit eerder gepresteerd"• VIDEO - Preview GT World Portimão: Max Verstappen neemt het op tegen de GT3-elite• Liam Lawson geeft inkijkje in zenuwslopende slotfase in Singapore: "Ik raakte een beetje in paniek"• Cees Wijsman maakt succesvolle autosportcomeback in Zandvoort en heeft snode plannen: “Dat staat nog op mijn bucketlist"• Kimi Antonelli is het niet eens met teamgenoot en twijfelt aan theorie van George Russell over Red Bull• Andrea Stella zet gesprekken met Lando Norris en Oscar Piastri voort na botsing in Singapore• Lewis Hamilton pleit voor aanpassing aan Marina Bay Street Circuit: "Dan kan het een echt geweldig racecircuit worden”• Bentley Rotthier pakt met clean sweep klinkende dagzege in GK4 Kart Series: "Dat heb ik nog nooit eerder gepresteerd"• VIDEO - Preview GT World Portimão: Max Verstappen neemt het op tegen de GT3-elite• Liam Lawson geeft inkijkje in zenuwslopende slotfase in Singapore: "Ik raakte een beetje in paniek"• Cees Wijsman maakt succesvolle autosportcomeback in Zandvoort en heeft snode plannen: “Dat staat nog op mijn bucketlist"• Kimi Antonelli is het niet eens met teamgenoot en twijfelt aan theorie van George Russell over Red Bull
Formule 1

'Wereldtitel winnen wordt niet eenvoudig voor Fernando Alonso'

Door Casper Bekking21 augustus 2012 · 08:14 uur1 min lezen

Hoewel de voorsprong van veertig punten ruim is, verwacht Bruno Senna niet dat Fernando Alonso zonder moeite de wereldtitel binnen kan slepen. De Williams F1-coureur gaf aan dat de ontwikkelingstrijd in het tweede deel van het seizoen van doorslaggevend belang zal zijn. Momenteel liggen de kaarten in het voordeel van de Spanjaard maar dat kan snel anders zijn.

“De voorsprong van Alonso is redelijk maar hij kan niet ontspannen”, zo zei Senna tegenover Totalrace. “Er zijn nog 225 punten te vergeven, wat erg veel is. Dus zelfs met veertig punten voorsprong zal het niet eenvoudig voor hem gaan worden. Je weet nooit wat er gaat gebeuren wat betreft de ontwikkeling bij de diverse teams. Het is mogelijk dat Ferrari achterblijft, al denk ik niet dat dat zal gebeuren.”

C
Casper Bekking
Redactie RaceXpress
Meer over F1→
Reacties (0)

Wees de eerste die reageert.

×