WEERSUPDATE Formule 1 Grand Prix Shanghai - China
Op Eerste Paasdag komt de koningsklasse in actie in het Chinese Shanghai. Shanghai heeft een subtropisch klimaat en het kan er het hele jaar door regenen. In april valt ruim 100 mm aan neerslag. De meeste neerslag valt in het zomerseizoen wanneer storingen vanaf de Grote Oceaan warme en vochtige lucht aanvoeren waardoor het al snel drukkend zal aanvoelen. De gemiddelde maximumtemperatuur in deze miljoenenstad bedraagt in april 18,6°C.
Zondag ziet er wat dat betreft tijdens de koningsklasse veel beter uit! Er is veel bewolking aanwezig met in de middag soms een streepje zon en het lijkt dan ook droog te blijven. De temperatuur komt ’s middags uit op 18°C. Er staat een zwakke tot matige noordoostenwind.
© Ed Aldus
Zaterdag trekt een actieve storing over Shanghai met regen, daarbij kan het hard doorregenen zodat de coureurs zeker aangewezen zullen zijn om gedurende de dag regenbanden te gebruiken. Er wordt zo’n 20 mm aan hemelwater verwacht. De temperatuur komt in de middag niet hoger uit dan 15°C. De wind waait matig en komt uit het oosten tot noordoosten waarbij er ook windvlagen kunnen voorkomen tot 34 km/u.
Zondag ziet er wat dat betreft tijdens de koningsklasse veel beter uit! Er is veel bewolking aanwezig met in de middag soms een streepje zon en het lijkt dan ook droog te blijven. De temperatuur komt ’s middags uit op 18°C. Er staat een zwakke tot matige noordoostenwind.
© Ed Aldus
Zandvoort-weekend
Elke ochtend het raceweekend in je mail
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Zandvoort. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
E
Ed Aldus
Redactie RaceXpress
Reacties (0)
Wees de eerste die reageert.
Meer uit F1

George Russell blikt terug op dramatisch debuut bij Mercedes: “Alles werd me afgenomen”

Max Verstappen is het herhalen van zijn kritiek op de auto's beu! Het gaat Max om de kwaliteit van de sport zelf!

Red Bull-talent Tsolov flirt met F1-zitje; Bulgaar krijgt eerste F1-test bij Racing Bulls

Charles Leclerc vertrouwt op Fred Vasseur na kritiek van Toto Wolff
Meer nieuws
17-08
