Weerbericht voor de Grand Prix van Mexico: warm en kans op buien
Uitgegeven door Bart • 24 oktober 2025 03:46
Het Formule 1-seizoen gaat dit weekend verder met de F1 Grand Prix van Mexico. Na een heet weekend in Austin reist Max Verstappen met een heerlijk gevoel naar het Autodromo Hermanos Rodriguez. Kan de Red Bull Racing-coureur het gat naar de McLaren-coureurs Oscar Piastri en Lando Norris verder dichten? We blikken vooruit met het weerbericht voor de drie racedagen in Mexico.

Op vrijdag staan de eerste twee vrije trainingen op het programma. Tijdens de eerste training blijft het droog en loopt de temperatuur op naar 25 graden. Een sessie later is er een kans van 30 procent op regen.
De zaterdag met de derde vrije training en de kwalificatie wordt met 27 graden de warmste dag van het weekend. Zeker richting de kwalificatie is er een kans op een buitje, maar veel neerslag zal er zaterdag niet vallen.
Tijdens de racedag op zondag wordt het net als op vrijdag zo'n 25 graden. De kans op neerslag is iets lager dan op zaterdag. Waarschijnlijk wordt het een veelal zonnige en warme race.




