Laatste nieuws
• Thomas Preining kampioen! Eindstand DTM 2026 Kampioenschap rijders + Eindstand DTM Kampioenschap Teams 2026• Charles Leclerc blijft jagen op Max Verstappen: "Paar kleine nieuwe onderdelen geïntroduceerd, maar het is niet genoeg"• Ooit noemde hij de Honda F1-motor een 'GP2-engine', nu haalt Fernando Alonso weer uit naar Honda-motor na problemen• Kasper Schormans en Rocco Coronel zorgen voor Hollands feestje! MP Motorsport teamkampioen Spaans F4 2026• Lando Norris komt terug op zijn woorden na botsing met Oscar Piastri: "Het was mijn fout! Ik heb het team teleurgesteld"• Hamilton gooide eigen ramen in door niet te pitten onder VSC - “Op de radio was het glashelder”• ABT en Lamborghini verlengen samenwerking en breiden GT-programma aanzienlijk uit• Thomas Preining kampioen! Eindstand DTM 2026 Kampioenschap rijders + Eindstand DTM Kampioenschap Teams 2026• Charles Leclerc blijft jagen op Max Verstappen: "Paar kleine nieuwe onderdelen geïntroduceerd, maar het is niet genoeg"• Ooit noemde hij de Honda F1-motor een 'GP2-engine', nu haalt Fernando Alonso weer uit naar Honda-motor na problemen• Kasper Schormans en Rocco Coronel zorgen voor Hollands feestje! MP Motorsport teamkampioen Spaans F4 2026• Lando Norris komt terug op zijn woorden na botsing met Oscar Piastri: "Het was mijn fout! Ik heb het team teleurgesteld"• Hamilton gooide eigen ramen in door niet te pitten onder VSC - “Op de radio was het glashelder”• ABT en Lamborghini verlengen samenwerking en breiden GT-programma aanzienlijk uit
Formule 1

Webber ziet regen als enige optie voor interessante F1 race

Door Edwin Schimmel19 maart 2010 · 08:23 uur1 min lezen

MELBOURNE - Red Bulls F1-coureur Mark Webber hoop dat het tijdens zijn thuisrace in Melbourne regent. De Australiër omschrijft de openingrace in Bahrein als ronduit saai, met name door de nieuwe regelgeving die het bijtanken tijdens de race verbiedt waardoor coureurs behoudender zijn gaan rijden en minder inhaalpogingen ondernemen.

De lange coureur denkt dat de enige kans op een interessante en spannende race nu kan worden behaald met regen.

"Bahrein is normaal gesproken een goede baan om te racen, maar het was dit jaar lang niet zo interessant als we hadden gehoopt. Laten we hopen dat ons een leuke verrassing staat te wachten in Melbourne. We weten dat het weer in Melbourne snel kan veranderen."

Ondanks de ijzersterke seizoensopener van Ferrari in Bahrein is Webber er wel van overtuigd dat Red Bull het gat snel zal dichten. "Ferrari heeft er een geweldige één-twee uit weten te persen in de eerste race, wat erg indrukwekkend was. Maar niemand kan nog spreken over het kampioenschap, het is nog veelte vroeg in het seizoen."

E
Edwin Schimmel
Redactie RaceXpress
Meer over F1→
Reacties (0)

Wees de eerste die reageert.

×