Wat staat er in het contract van Max Verstappen? "Er zijn allemaal 'experts' die denken dat ze het beter weten dan Max of wij.."
Ook door Dr. Helmut Marko worden de geruchten dat Max Verstappen gebruik gaat maken van zijn clausule, van de hand gewezen. “Er zijn allemaal soorten van experts die denken dat ze het beter weten dan Max of wij, hoe het zit met het contract”, zegt de Oostenrijker tegen Formule 1.
“Ons doel is nog steeds om Max de jongste wereldkampioen te maken. Mensen noemen me gek, wanneer ik zeg dat we vijf overwinningen willen, maar ik denk dat we het nog steeds kunnen.” Met de winst in Oostenrijk lijkt de kans groter dan ooit dat Verstappen in 2020 ook voor Red Bull rijdt. “Ik denk dat het erg belangrijk is voor ons en ook voor de toekomst, voor Honda ook”, reageert de Limburger na de race. “Het geeft ons veel vertrouwen en misschien wordt wat twijfel daardoor weggenomen. Op dit moment is het gevoel ongelofelijk.”
Nieuwsbrief
Het racenieuws in je mail
Twee keer per week het belangrijkste autosportnieuws – en elke ochtend tijdens een raceweekend.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
W
Wim Boekel
Redacción RaceXpress
Comentarios (0)
Wees de eerste die reageert.
Más de F1

Isack Hadjar brengt viral moment terug in speciale helm voor laatste Dutch GP + FOTO'S

Stefano Domenicali noemt overlegtijd cruciaal voor volgende reglement in de Formule 1

George Russell blikt terug op dramatisch debuut bij Mercedes: “Alles werd me afgenomen”

¡Max Verstappen está harto de repetir sus críticas a los coches! ¡A Max le importa la calidad del deporte en sí!
Más noticias
17-08
