Volgens analyse Red Bull snelste op de medium band tijdens longrun: "Veel perspectief, snelheid Max ziet er goed uit"
Max Verstappen kende niet zijn beste vrijdag in aanloop naar een Grand Prix-weekend, maar toch bieden de longruns hoop voor de race op zondag. Het Duitse Auto, Motor und Sport stelt in een analyse dat Red Bull het snelste is op de gele, medium band. Over één rondje was Ferrari verreweg het snelst, maar dat heeft iedereen aan de tijden kunnen zien. In de longruns leggen de Italianen het af tegen zowel Red Bull als Mercedes.
Red Bull-teambaas Christian Horner bevestigt dit ook. "De pole position wordt onmogelijk, maar de tweede vrije training biedt veel perspectief. De snelheid van Max ziet er goed uit."
Volgens Auto, Motor und Sport was Mercedes sterk op de zachte compound, maar dan ook in de longruns en niet over een rondje. Opvallend waren de prestaties van Racing Point. Zowel bij de longruns als over een snel rondje was de roze bolide het beste van het middenveld.
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Austin. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Sky Sports F1 - Martin Brundle ziet potentieel probleem voor Red Bull

LIVE-TIMING GT World: Volg Max Verstappen in zijn Mercedes AMG GT3 in Portimão

LIVE ONBOARD: Jump in the car en race LIVE mee met Max Verstappen!

