Vlammen in de pitlane, Carlos Sainz baalt: "Zaterdag te veel problemen, zondag te veel problemen"
Uitgegeven door Raoul Pasveer • 30 juni 2025 17:50
Carlos Sainz moest zich na een teleurstellende kwalificatie opmaken voor een inhaalrace op de Red Bull Ring. De Spanjaard kwam echter nauwelijks weg van de startgrid van de Grand Prix van Oostenrijk. Uiteindelijk wist de 30-jarige coureur de formatieronde te beginnen met grote achterstand, maar bleken de technische problemen te groot. Hij kwam de pitlane binnen waarbij zijn auto vlam vatte (beelden), waardoor hij niet van start kon gaan.

Carlos Sainz legt uit: "Zaterdag te veel problemen, zondag te veel problemen. Dit weekend kon ik niet de ware snelheid laten zien die ik wist dat we hadden en dat frustreert me. Maar het is tijd om gefocust te blijven en als team nog harder te werken om van deze lastige periode te leren en terug te komen."
"Ik heb er alle vertrouwen in dat als we erin slagen om probleemloze weekends te rijden, er snel betere resultaten zullen komen. De volgende race is onze thuisrace op Silverstone, dus laten we blijven pushen om er het maximale uit te halen!"




