Formule 1

Visa Cash App Racing Bulls toont veel potentie in de Sprint en kwalificatie voor de Grand Prix van Singapore

Door HJ van Keulen11 oktober 2026 · 07:45 uur1 min lezen
Visa Cash App Racing Bulls toont veel potentie in de Sprint en kwalificatie voor de Grand Prix van Singapore
🏁 DIT WEEKEND Singapore Airlines Singapore Grand Prix · tijdschema, livetiming en uitslagen in het Racecenter →

Achter de vier topteams in de Formule 1 is Visa Cash App Racing Bulls in strijd met Alpine F1 om de vijfde plek in het constructeurskampioenschap. Racing Bulls toonde met Liam Lawson en Arvid Lindblad in de sprintrace en kwalificatie voor de Grand Prix van Singapore veel potentie.

Mattia Spini, Head of Trackside Engineering zei: “Het was een zeer enerverende dag, zoals wel vaker het geval is op de zaterdag van een Sprint-weekend. Vlak voor de formatieronde begon het te regenen, waarna het hele veld voor intermediates koos. Liam reed een zeer sterke sprintrace en pakte waardevolle punten voor het team. Hij ging goed met zijn banden om en paste zich aan de veranderingen in de balans aan die typisch zijn voor een opdrogende baan. Arvid had het moeilijker om het benodigde tempo te vinden naarmate de omstandigheden veranderden, maar deed wel waardevolle ervaring op tijdens een bijzonder uitdagende sessie."

“Een paar uur later stonden we alweer in de kwalificatiemodus. Het was fantastisch om beide auto's opnieuw Q3 te zien halen. Dat bevestigt dat de auto goed functioneerde, en beide coureurs leverden uitstekend werk. Helaas hadden we voor elke auto in Q3 slechts één nieuwe set zachte banden beschikbaar, waardoor onze mogelijkheden om de rondetijden uit Q2 te verbeteren beperkt waren. We zullen hiervan leren en richten onze aandacht nu op de race, waarin we vanaf de negende en tiende plaats starten. Een goede start en een sterke openingsronde zullen daarbij van doorslaggevend belang zijn.”

H
HJ van Keulen
Redactie RaceXpress
Meer over F1→
Reacties (0)

Wees de eerste die reageert.

×