Virgin Racing sluit deal met animatiefilm Cars 2
Het Virgin Racing F1 Team zal komend weekend tijdens de Grand Prix van Engeland met reclame van de animatiefilm Cars 2 rijden. Timo Glock en Jerome d'Ambrosio hebben de hoofdrolspeler Lightning McQueen evenals een aantal andere karakters uit de film op de bolide staan. Een week na de Britse GP op het circuit van Silverstone draait de populaire film voor het eerst in de Engelse bioscopen.
"We zijn enorm enthousiast over onze eenmalige samenwerking met Cars 2", zei Virgin Racing CEO Andy Webb. "Geassocieerd worden met Walt Disney en Pixar Animation Studios is een privilege voor ons. Onze thuisrace belooft zowel op als naast de baan een spannend weekend te worden."
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Marina Bay. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Atlassian Williams F1 Team Fan Zone, gepresenteerd door Kraken, keert terug naar Austin voor de voorlaatste stop van het seizoen 2026

Arvid Lindblad hoopt op terugkeer van Formule 1 in India: "Met mijn roots zou dat heel speciaal zijn"

Charles Leclerc heeft geen spijt: "We kozen voor een iets andere strategie dan Max Verstappen tijdens de Virtual Safety Car"


