Laatste nieuws
• Montoya bewondert mensen die het proberen: "Als je altijd degene bent die, zoals Max Verstappen, een kans ziet om toe te slaan"• Max Verstappen spreekt zich uit over onzekerheid rond F1-finale in Qatar en Abu Dhabi• Doet Esteban Ocon aan zelfreflectie?: "Ik ben een van de besten die er rondlopen en ik ben niet bang om dat te zeggen"• FOTO'S - Zestig jaar Trophy of the Dunes barst los op Circuit Zandvoort: alle titels staan op scherp• George Russell ziet opnieuw kansen in titelstrijd met Kimi Antonelli: "Het kan snel veranderen"• Valtteri Bottas vermoedt technisch probleem bij Cadillac na late crash in Bakoe: "Het was een vreemde situatie"• Lando Norris biedt excuses aan Franco Colapinto aan na harde uitspraken: "Ik had beter moeten weten"• Montoya bewondert mensen die het proberen: "Als je altijd degene bent die, zoals Max Verstappen, een kans ziet om toe te slaan"• Max Verstappen spreekt zich uit over onzekerheid rond F1-finale in Qatar en Abu Dhabi• Doet Esteban Ocon aan zelfreflectie?: "Ik ben een van de besten die er rondlopen en ik ben niet bang om dat te zeggen"• FOTO'S - Zestig jaar Trophy of the Dunes barst los op Circuit Zandvoort: alle titels staan op scherp• George Russell ziet opnieuw kansen in titelstrijd met Kimi Antonelli: "Het kan snel veranderen"• Valtteri Bottas vermoedt technisch probleem bij Cadillac na late crash in Bakoe: "Het was een vreemde situatie"• Lando Norris biedt excuses aan Franco Colapinto aan na harde uitspraken: "Ik had beter moeten weten"
Formule 1

Virgin houdt alle mogelijkheden open: "In de ideale wereld..."

Door Jordy Stuivenberg14 september 2010 · 17:44 uur1 min lezen
🏁 DIT WEEKEND Gulf Air Bahrain Grand Prix in Malaysia · tijdschema, livetiming en uitslagen in het Racecenter →

Virgin F1-teambaas John Booth kan nog geen duidelijkheid geven over de toekomst van Lucas di Grassi bij zijn team. De afgelopen tijd duiken er verschillende berichten op, waarin gesuggereerd wordt dat de Braziliaan na dit seizoen het veld moet ruimen.

“Timo Glock blijft in ieder geval bij ons”, vertelde Booth tegenover het Franse L’Equipe. “We zijn daar heel erg blij mee. Het contract van Lucas kunnen we verlengen. In de ideale wereld houden we onze twee rijders.”

Een van de coureurs die genoemd wordt als opvolger van Di Grassi is de Belg Jerome d’Ambrosio. Hij is nu al actief betrokken bij het Britse team: “Jerome helpt ons sinds het vertrek van Andy Soucek. Hij staat ons bij omdat hij in het bezig is van een superlicentie.”

J
Jordy Stuivenberg
Redactie RaceXpress
Meer over F1→
Reacties (0)

Wees de eerste die reageert.

×