Laatste nieuws
• Ford intensiveert testprogramma met twee auto's: "Het mooie van het hebben van twee auto's..."• UPDATE: Kwalificatie UITGESTELD! LIVE-TIMING GP van Singapore: kan Max Verstappen de goede reeks voortzetten? Volg de rondetijden LIVE• HIGH-LIGHTS F1 Sprint: Slechte start Verstappen, crash Russell en McLaren teamgenoten rijden elkaar uit de race• Oscar Piastri reageert op crash met Lando Norris: "Ik heb hem niet gezien bij de apex"• Lando Norris verdedigt inhaalpoging op teamgenoot Oscar Piastri: "Ik heb het recht om dat te doen"• George Russell baalt na crash tijdens sprintrace in Singapore: "Een heel domme fout"• Charles Leclerc houdt stand in Singapore, maar ziet Ferrari snelheid verliezen: "We hadden aan het einde niet de snelheid"• Ford intensiveert testprogramma met twee auto's: "Het mooie van het hebben van twee auto's..."• UPDATE: Kwalificatie UITGESTELD! LIVE-TIMING GP van Singapore: kan Max Verstappen de goede reeks voortzetten? Volg de rondetijden LIVE• HIGH-LIGHTS F1 Sprint: Slechte start Verstappen, crash Russell en McLaren teamgenoten rijden elkaar uit de race• Oscar Piastri reageert op crash met Lando Norris: "Ik heb hem niet gezien bij de apex"• Lando Norris verdedigt inhaalpoging op teamgenoot Oscar Piastri: "Ik heb het recht om dat te doen"• George Russell baalt na crash tijdens sprintrace in Singapore: "Een heel domme fout"• Charles Leclerc houdt stand in Singapore, maar ziet Ferrari snelheid verliezen: "We hadden aan het einde niet de snelheid"
Formule 1

Vijay Mallya voert de druk op in strijd om zitje; Sutil en Di Resta tot uiterste

Door Edwin Schimmel13 november 2011 · 01:40 uur1 min lezen
🏁 DIT WEEKEND Singapore Airlines Singapore Grand Prix · tijdschema, livetiming en uitslagen in het Racecenter →

ABU DHABI – Force India heeft een prima F1 kwalificatie achter de rug in Abu Dhabi. Op het tot de verbeelding sprekende Yas Marina Circuit eindigde beide Force India coureurs in de top tien, wat ze een uitstekende uitgangspositie oplevert voor punten die hard benodigd zijn in het gevecht met Sauber en Toro Rosso. Beste van de twee was de Duitser Adrian Sutil, die eindigde op de negende plaats maar hoogstwaarschijnlijk bezig is aan zijn laatste seizoen voor het team van Vijay Mallya. Niet tijdens deze GP, maar later maakt de teamnbaas zijn lin-up definitief bekend. Tot dan voert hij de druk op..

“Ik ben blij met mijn negende plaats en het was een goede sessie voor me”, blikte Sutil terug op zijn kwalificatie, die al sinds het begin in 2008 voor Force India uitkomt. “In Q3 wachtte we wat langer dat geplant, omdat we wilden wachten om te kijken wat Mercedes deed. Tegen het eind besloten zij naar buiten te gaan, dus ik ging ook en zette een rondetijd neer. De ronde was niet perfect omdat ik de banden niet volledig op temperatuur kreeg, dus ik had misschien nog wat verder naar voren kunnen staan. Toch denk ik niet dat we moeten klagen want de negende plaats komt redelijk overeen met onze snelheid op dit moment.”

E
Edwin Schimmel
Redactie RaceXpress
Meer over F1→
Reacties (0)

Wees de eerste die reageert.

×