VIDEO: Zandvoort komt tot leven: publiek op de foto met Red Bull van Max Verstappen
De Dutch Grand Prix komt steeds dichterbij en voor het publiek was de eerste F1-auto dinsdag al te bewonderen op de boulevard van Zandvoort. Het is niet de echte RB16B van Max Verstappen, maar een dummy versie van de Red Bull-bolide (FOTO'S). Ondanks het mindere weer was het de hele dag druk en gingen veel mensen met de auto op de foto.
Ben jij al abonnee van ons RaceXpress Youtube-kanaal? En wil je nog meer genieten van heerlijke raceactie van de Formula 1 of auto- en motorsport of karting? Abonneer je dan ook op ons RaceXpress YouTube-kanaal!
Austin-weekend
Elke ochtend het raceweekend in je mail
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Austin. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
B
Bart
Redactie RaceXpress
Reacties (0)
Wees de eerste die reageert.
Meer uit deze serie: Formule 1

Charles Leclerc haalt uit naar Sergio Pérez over boordradio: "Rijdt hij nog voor Red Bull?"

Christian Horner reageert op geruchten: "Ik heb aanzienlijke financiële middelen achter me verzameld voor een mogelijke volgende stap"

OFFICIEEL: Na verlenging Max Verstappen, nu ook meerjarige deal Oracle Red Bull Racing en Laurent Mekies!

ENTRY LIST - Max Verstappen wacht loodzware GT-proef tussen ervaren specialisten tijdens spectaculaire seizoensfinale in Portimão
Meer nieuws
14-10

