VIDEO: Sebastian Vettel's eerste ronden op Sochi Autodrom: "Een grote uitdaging"
Sebastian Vettel is na de Grand Prix van België direct afgereisd naar Rusland. Op het Sochi Autodrom was hij de eerste Formule 1-coureur die zijn ronden over het circuit reed. Dit deed de wereldkampioen niet in een F1-bolide, maar een Infiniti Q50 Hybrid.
Na een aantal rondes over het circuit liet de Duitser weten dat het een grote uitdaging wordt met een F1-auto en dat hij uitkijkt naar de race in oktober: “Voor het eerst gereden hebbende over het volledige circuit in de Infiniti Q50, is het een interessante layout met een goede mix van hoge snelheidsbochten en technische secties. Het wordt zeker een grote uitdaging in een F1-bolide en ik kijk er naar uit om in oktober terug te komen.”
Zandvoort-weekend
Elke ochtend het raceweekend in je mail
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Zandvoort. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
W
Wim Boekel
Redactie RaceXpress
Reacties (0)
Wees de eerste die reageert.
Meer uit F1

Charles Leclerc: data geeft met deze auto's geen eenduidige antwoorden meer

De volledig vernieuwde RaceXpress is live

Teambaas Max Verstappen duidelijk over progressie van Red Bull: “Niet tevreden totdat we op eigen kracht races kunnen winnen”

Netflix F1-ster zet de deur op een kier voor terugkeer in de Formule 1, maar één rol wil hij echt niet
Meer nieuws
17-08

