VIDEO: Sebastian Vettel en Lance Stroll testen AMR22 tijdens filmdag op Silverstone
Aston Martin heeft op het circuit van Silverstone een filmdag met de nieuwe AMR22 gehouden. Zowel Sebastian Vettel als Lance Stroll kwam in actie in de flink veranderde bolide. Tijdens een filmdag mogen teams op demobanden slechts 100 km afwerken, maar op deze manier kan een team de eerste kinderziektes eruit halen om goed voorbereid aan de start van de wintertest in Barcelona te staan. Bekijk in deze video de eerste beelden van de nieuwe generatie Formule 1-auto's.
Ben jij al abonnee van ons RaceXpress Youtube-kanaal? En wil je nog meer genieten van heerlijke raceactie van de Formula 1 of auto- en motorsport of karting? Abonneer je dan ook op ons RaceXpress YouTube-kanaal!
Ben jij al abonnee van ons RaceXpress Youtube-kanaal? En wil je nog meer genieten van heerlijke raceactie van de Formula 1 of auto- en motorsport of karting? Abonneer je dan ook op ons RaceXpress YouTube-kanaal!
Zandvoort-weekend
Elke ochtend het raceweekend in je mail
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Zandvoort. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
B
Bart
Redactie RaceXpress
Reacties (0)
Wees de eerste die reageert.
Meer uit F1

George Russell blikt terug op dramatisch debuut bij Mercedes: “Alles werd me afgenomen”

Max Verstappen is het herhalen van zijn kritiek op de auto's beu! Het gaat Max om de kwaliteit van de sport zelf!

Red Bull-talent Tsolov flirt met F1-zitje; Bulgaar krijgt eerste F1-test bij Racing Bulls

Charles Leclerc vertrouwt op Fred Vasseur na kritiek van Toto Wolff
Meer nieuws
17-08
