Laatste nieuws
• Toto Wolff verwacht volgend jaar titelstrijd tussen vier topteams: "Zet je daar Max Verstappen in, dan..."• Team Bleekemolen sluit EuroNASCAR-seizoen fantastisch af: "Autosportseizoen is daarmee prachtig afgesloten"• Jaap van Lagen sluit seizoen af met vijftiende podiumplek: "Ik zat te wachten op een serieuze fout, maar die kwam niet"• Russell en Leclerc sprintkampioenen in '26: waar eindigde Verstappen in dit fictieve klassement?• V-Max, DNRT en PureDriving slaan handen ineen voor terugkeer in 2027 van de Paasraces op Circuit Zandvoort• FIA grijpt in met strengere regels tegen mogelijke sluiproutes rond budgetplafond vanaf 2027• Max Verstappen over de staat van het asfalt in Austin: "Ik moet na dit weekend waarschijnlijk een nieuwe ruggengraat bestellen"• Toto Wolff verwacht volgend jaar titelstrijd tussen vier topteams: "Zet je daar Max Verstappen in, dan..."• Team Bleekemolen sluit EuroNASCAR-seizoen fantastisch af: "Autosportseizoen is daarmee prachtig afgesloten"• Jaap van Lagen sluit seizoen af met vijftiende podiumplek: "Ik zat te wachten op een serieuze fout, maar die kwam niet"• Russell en Leclerc sprintkampioenen in '26: waar eindigde Verstappen in dit fictieve klassement?• V-Max, DNRT en PureDriving slaan handen ineen voor terugkeer in 2027 van de Paasraces op Circuit Zandvoort• FIA grijpt in met strengere regels tegen mogelijke sluiproutes rond budgetplafond vanaf 2027• Max Verstappen over de staat van het asfalt in Austin: "Ik moet na dit weekend waarschijnlijk een nieuwe ruggengraat bestellen"
VIDEO

VIDEO: Infraroodbeelden van de donuts van de Red Bull F1-bolide

Door Wim Boekel31 augustus 2014 · 13:08 uur1 min lezen

Een Formule 1-auto die donuts draait is gaaf om te zien en fans vragen er om als de bolides tijdens een demo de sporen wordt gegeven. Een F1-wagen gezien door een infraroodcamera is nog veel gaver. Red Bull Racing werkt samen met FLIR om meer informatie te krijgen hoe de verschillende componenten van de RB10 warmer worden en weer afkoelen, zodat de temperatuur van de auto beter gemanaged kan worden en de betrouwbaarheid verbeterd.

Tijdens de Gamma Racing Days op het TT Circuit Assen, werd de RB8, welke aan de start kwam van de Grands Prix in 2012, het circuit opgestuurd voor een demo. Dit keer werd de infraroodcamera gebruikt om spectaculaire beelden te maken van de donuts van Sebastian Buemi op het circuit in Drente.

W
Wim Boekel
Redactie RaceXpress
Meer over F1→
Reacties (0)

Wees de eerste die reageert.

×