Laatste nieuws
• Andrea Stella zet gesprekken met Lando Norris en Oscar Piastri voort na botsing in Singapore• Lewis Hamilton pleit voor aanpassing aan Marina Bay Street Circuit: "Dan kan het een echt geweldig racecircuit worden”• Bentley Rotthier pakt met clean sweep klinkende dagzege in GK4 Kart Series: "Dat heb ik nog nooit eerder gepresteerd"• VIDEO - Preview GT World Portimão: Max Verstappen neemt het op tegen de GT3-elite• Liam Lawson geeft inkijkje in zenuwslopende slotfase in Singapore: "Ik raakte een beetje in paniek"• Cees Wijsman maakt succesvolle autosportcomeback in Zandvoort en heeft snode plannen: “Dat staat nog op mijn bucketlist"• Kimi Antonelli is het niet eens met teamgenoot en twijfelt aan theorie van George Russell over Red Bull• Andrea Stella zet gesprekken met Lando Norris en Oscar Piastri voort na botsing in Singapore• Lewis Hamilton pleit voor aanpassing aan Marina Bay Street Circuit: "Dan kan het een echt geweldig racecircuit worden”• Bentley Rotthier pakt met clean sweep klinkende dagzege in GK4 Kart Series: "Dat heb ik nog nooit eerder gepresteerd"• VIDEO - Preview GT World Portimão: Max Verstappen neemt het op tegen de GT3-elite• Liam Lawson geeft inkijkje in zenuwslopende slotfase in Singapore: "Ik raakte een beetje in paniek"• Cees Wijsman maakt succesvolle autosportcomeback in Zandvoort en heeft snode plannen: “Dat staat nog op mijn bucketlist"• Kimi Antonelli is het niet eens met teamgenoot en twijfelt aan theorie van George Russell over Red Bull
VIDEO

VIDEO: Het weerbericht voor de Grand Prix van Groot-Brittannië

Door Bart15 juli 2021 · 20:04 uur1 min lezen

Dit weekend staat de tiende Grand Prix van dit seizoen op de kalender. Plaats van handeling is het circuit van Silverstone. Het weer belooft zeer fraai te worden, on-Engels zonnig en warm. In deze video kijkt professioneel weerman Ed Aldus vooruit op de komende dagen in Engeland.

Ben jij al abonnee van ons RaceXpress Youtube-kanaal? En wil je nog meer genieten van heerlijke raceactie van de Formula 1 of auto- en motorsport of karting? Abonneer je dan ook op ons RaceXpress YouTube-kanaal!

B
Bart
Redactie RaceXpress
Meer over F1→
Reacties (0)

Wees de eerste die reageert.

×