VIDEO: Het lot krijgt een vreemde wending: Ferrari klapt vol op langzaamrijdende bolide
Gianmaria Bruni en Toni Vilander van AF Corse stonden op het punt om het wereldkampioenschap opnieuw te behalen in het World Endurance Championship. In Shanghai kreeg het lot een vreemde speling voor de twee Ferrari coureurs.
De KCMG Oreca 03R Nissan met aan het stuur Alexandre Imperatori kreeg plotseling problemen met de brandstoftoevoer, waardoor de auto langzamer begon te rijden. Gianmaria Bruni in de Ferrari 458 Italia kon de auto van het team uit Hong Kong niet meer ontwijken en klapte er vol achterop.
Het tweetal kon gelukkig ongedeerd uitstappen, maar Gianmaria Bruni en Toni Vilander zagen een voorsprong van 49,5 punten slinken naar slechts de helft. Waardoor het kampioenschap in een keer weer spannend is. In de onderstaande video is de crash van de twee bolides terug te zien.
Twee keer per week het belangrijkste autosportnieuws – en elke ochtend tijdens een raceweekend.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Harde klappen op rug Max Verstappen: "Uit onderzoeken aan mijn rug die ik heb laten uitvoeren, bleek..."

Lewis Hamilton wuift kritiek op Rwanda weg: “Gevolg van kolonialisme en het Westen”

Charles Leclerc moet uitwijken, maar FIA spaart George Russell na opvallend incident in Austin

