VIDEO: Drama voor Max Verstappen! Crash in kwalificatie Melbourne

De eerste kwalificatie voor Max Verstappen is voordat hij een tijd kon zetten geëindigd in tranen. De viervoudig wereldkampioen was net begonnen aan zijn ronde toen hij bij het aanremmen voor de eerste bocht zijn achterremmen blokkeerde. De achterkant gleed weg en Verstappen knalde op hoge snelheid in de bandenstapel. Hij moest uitstappen en kon zijn weg niet vervolgen. De Nederlander leek last te hebben van zijn polsen. Er moest een beroep worden gedaan op de rode vlag.
Max Verstappen est éliminé dès la Q1 après son crash causé par un blocage des roues arrières.#F1 pic.twitter.com/LmwS3NwvxP
— CTRL F1 (@Control__F1) March 7, 2026
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Kuala Lumpur. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Lance Stroll moet zich melden bij de stewards na mogelijke overtreding tijdens kwalificatie in Maleisië

Lewis Hamilton verwacht loodzware race in Maleisië: "Elke kleine slip bepaalt hoelang je met een set banden doet"

Hadjar kan niet genieten van P3 door gridstraf: "Ik heb er vertrouwen in dat we door het veld komen"

